روز انلاین - ۱۳ میلیارد تومان برای توسعه باغات کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد:
۱۳ میلیارد تومان برای توسعه باغات کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

شناسه خبر: 1294258
سرویس: استانها
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۱
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان ۱۳ میلیارد تومان اختصاص داد.
جعفر گوهرگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در
یاسوج
اظهار داشت: دولت برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات سایر و متفرقه و 3 میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوب 95 پیوست قانون اختصاص داد.
وی با تاکید بر اینکه به طور حتم اعتبار 3 میلیارد تومانی 100 درصد تحقق پیدا می‌کند عنوان کرد: اعتبارات 10 میلیارد تومانی بستگی به تحقق اعتبارات ملی دارد.
گوهرگانی با بیان اینکه تاکنون ریالی از این اعتبارات تخصص نیافته است ابراز کرد: در زمینه اجرای پروژه‌های تعریف شده از محل این اعتبارات 20 درصد پیشرفت فیزیکی داریم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بخشی از اعتبارات اختصاص یافته به توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان به خزانه کشور ابلاغ شده و به زودی به صورت جداگانه نیز ابلاغ می‌شود.
گوهرگانی ابراز کرد: در سرجمع 118 میلیارد تومان اعتبار مصوب 95 و 15 میلیارد تومان نیز مصوب 96 داریم که تاکنون 23 میلیارد و 500 میلیون تومان آن ابلاغ شده است.
وی با تاکید بر اینکه توسعه باغات در اراضی شیب‌دار استان با هدف جلوگیری از فرسایش خاک و سیلاب از اولویت‌های کاری جهاد کشاورزی است افزود: به طور حتم یکی از راه‌های محقق شدن اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی توسعه باغات در اراضی شیب‌دار است.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top