رکورد شکنی مجدد سهام سامسونگ با وجود ماجرای Galaxy Note 7احتمالا همه ما بر سر این که سال ۲۰۱۶، سال سامسونگ نبود، به توافق برسیم. ابتدا گوشی های Galaxy Note 7 و پس از آن ماشین لباس شویی های این شرکت با مشکلات بزرگی رو به رو شدند و سامسونگ مجبور به جمع آوری تمام این محصولات شد و آسیب های زیادی نیز به اعتبار و اقتصاد این کشور وارد شد.

با این حال نام سامسونگ، هنوز هم نامی بزرگ در دنیای تکنولوژی است و شکست های این شرکت در سال ۲۰۱۶ مانع سرمایه گذاری روی این شرکت نشده و به نظر می رسد که سرمایه گذاران از بازگشت موفقیت آمیز سامسونگ مطمئن هستند. این نکته اولین بار در ماه دسامبر و با رسیدن ارزش سهام سامسونگ به بالاترین میزان خود در تاریخ، مشخص شد. به نظر می رسد که رکورد ماه دسامبر دوباره شکسته شده و با مبلغ ۱٫۸۶ میلیون یورو سود، سهام این شرکت به ۱۵۵۰ یورو به ازای هر سهم رسید که ۲٫۸۲% از میزان روز قبلش بیشتر است.

 احتمالا دلیل این رشد، رشد درامد سامسونگ در سه ماه چهارم سال ۲۰۱۶ باشد که کارشناسا این عدد را ۶۸% تخمین زده اند. با تمام این حرف ها و افزایش ارزش سهام سامسونگ پس از مشکلات Galaxy Note 7، به نظر می رسد که این شرکت توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را طوری جلب کند که به راحتی از دست نرود و سامسونگ پس از مشکلات مختلف، همچنان جزو بزرگترین برند های دنیای تکنولوژی بماند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top