رشت| مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند - اخبار تسنیم - Tasnim
رشت| مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور و نظام فراهم می‌کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
استانها
گیلان
نظرات

به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
رشت
،‌ محمدصادق حسنی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی که در فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد اظهار داشت:‌ عملکرد ضعیف برخی مسئولان موجب می‌شود مردم در برابر نظام قرار بگیرند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور فراهم می‌کنند.
عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:‌ وظیفه مسئولان نظام جمهوری اسلامی در این برهه از زمان که دشمنان درصدد توطئه هستند بسیار خطیر و مهم است.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مشکل بیکاری در کشود اشاره کرد و گفت:‌ مردم به‌خوبی امتحان خود را پس داده‌اند و اکنون وظیفه مسئولان است که با قدرشناسی نسبت به حل مشکلات مردم و رفع تبعیض و بیکاری اقدام کنند.
وی با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی بیان داشت:‌ در هفته‌ای که مردم جهت گذراندن تعطیلات عازم شمال بودند وزارت راه به‌علت پروژه راه آهن اقدام به مسدود کردن مسیر قزوین ـ رشت کرد که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شد.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ اخذ عوارض تردد بین شهری از مردم و فراهم آوردن شرایط دشوار برای آنان از مسائلی است که با احترام به حقوق شهروندی در تضاد شدیدی قرار دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ این گونه رفتارها فقط موجب بدبینی مردم از نظام می‌شود بنابراین مدیران و مسئولان به جای سیاسی کاری برنامه‌های عملیاتی برای رفاه مردم پیاده کنند.
انتهای پیام/ش


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top