۴۵ خودرو در گردنه شاه منصوری و چری گرفتار کولاک برف شدند - روز انلاین - Tasnim
فرماندار شهرستان کوهرنگ:
۴۵ خودرو در گردنه شاه منصوری و چری گرفتار کولاک برف شدند

شناسه خبر: 1594993
سرویس: استانها
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: با توجه به کولاک برف در گردنه شاه منصوری و چری در شهرستان کوهرنگ ۴۵ خودورو در برف گرفتار شدند.
مرتضی زماپور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در
شهرکرد
اظهار داشت: 45 خودوری گرفتار در کولاک برف در گردنه شاه منصوری و چری توسط نجات‌گران هلال احمر استان و شهرستان امدادرسانی شدند.
وی افزود: همچنین برای 120 نفر اقلام ضروری از جمله پتو، کنسروجات، بیسکویت و موادغذایی توزیع شد و 20 نفر اسکان داده شدند.
فرماندار شهرستان کوهرنگ بیان کرد: رانندگان چنانچه قصد گذر از گردن‌‌های کوهرنگ را دارند خودروی خود را مجهز به زنجیر چرخ، سیستم گرمایشی مناسب و جیره غذایی خشک مجهز کنند.
زمان‌پور خاطرنشان کرد: 4 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر در دشت زرین، گردنه شاه منصوری، چری و بازفت و اکیپ سیار واقع در جمعیت هلال احمر در چلگرد و همچنین راهدارخانه‌های چلگرد، نعل اشکنان، گردنه شاه منصوری، صمصامی، گردنه چری و بازفت به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
وی گفت: همچنین شهروندان شماره‌های امدادی 112 جمعیت هلال احمر و 110 پلیس را بخاطر بسپارند و در مواقع لزوم و اضطراری استفاده کنند.
عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در محورهای چهارمحال و بختیاری ادامه دارد
احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به آغاز بارش برف از روز گذشته در استان راهداری‌ها عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی را انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه بارش برف و کولاک در محور گهرو ـ تونل زره را داریم، افزود: عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی در جاده‌های و محورهای استان به ویژه در این محور توسط راهداران در حال انجام است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: با توجه به گزارش‌ها در بیشتر محورها به ویه شهرستان کوهرنگ بارش وجود دارد اما تمامی مسیرها باز هستند.
جمشیدی خاطرنشان کرد: از رانندگان تقاضا می‌شود از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
وی گفت: ما نظارت مستقیم بر نحوه خدمات رسانی راهداری‌ها به ویژه در نقاط برف‌گیر خواهیم داشت تا مشکلی در این خصوص برای مردم ایجاد نشود.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top