صداوسیمای مرکز همدان مطالبات مردم را پیگیری کند - روز انلاین - Tasnim
نماینده مردم همدان در مجلس:
صداوسیمای مرکز همدان مطالبات مردم را پیگیری کند

شناسه خبر: 1574823
سرویس: استانها
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیمای همدان نیازمند تولیدات جدید است گفت: صدا و سیمای مرکز همدان پیگیری مطالبات مردم را مورد توجه قرار دهد.
به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
همدان
، امیر خجسته ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل صدا‌و‌سیمای استان همدان که با حضور دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما و مدیران استان و شهرستان در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان از صدا و سیما حمایت می‌کند.
وی با بیان اینکه آنچه نیاز صدا‌وسیمای استان است تولید برنامه است و می‌خواهیم تا مطالبات و نیازهای مردم در صدا وسیما منعکس شود، گفت: صدا‌و‌سیما نباید جناحی فکر کند و اینگونه هم نیست.
خجسته با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان با ریاست سازمان صدا و سیما گفت: باید به داد وضعیت معیشتی و حقوقی کارمندان و نیروهای صدا و سیما مرکز همدان برسند. و نباید نسبت به ادارات دیگر تفاوت داشته باشد و باید هم سطح باشند.
وی اعلام کرد: امیدواریم به زودی بتوانیم ساختمان جدید صدا و سیما را در چهل چمن راه‌اندازی کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم و انتقال مرکز را انجام دهیم.
نماینده مردم همدان در مجلس از مدیرکل جدید صدا وسیما خواست تا مطالبات مردم را مدنظر قرار دهند و گفـت: رمز موفقیت استان ما همدلی بین مجمع نمایندگان استان و استاندار است که ایشان از هرگونه حاشیه به دور هستند و به دنبال اشتغال و کار هستند.
خجسته با اشاره به اینکه همدان در زمینه اشتغالزایی خوش درخشیده است افزود: صدا و سیما نیز در این زمینه می‌تواند اثرگذار بوده و نقش آفرینی داشته باشد ضمن اینکه در ایجاد وحدت و اتحاد بین نهادها نیز نقش دارد.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top