رئیس امداد و نجات هلال احمر با تاکید بر اینکه دارو در مناطق زلزله زده وجود دارد، گفت: سرعت امداد رسانی امروز بیشتر خواهد شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی سلیمی؛ رئیس امداد و نجات هلال احمر درباره ادامه امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده گفت: امدادرسانی به این مناطق مخصوصا روستاها هم‌چنان ادامه دارد، از صبح امروز 10 فروند بال‌گرد دوباره به مناطق روستایی اقلام و مواد غذایی بردند.
وی افزود: شب گذشته و صبح امروز تعداد 5هزار تخته چادر در سرپل ذهاب و 12هزار تخته چادر در مابقی مناطق از جمله جوان‌رود و روستاهای اطراف توزیع شده است. توزیع چادر میان زلزله‌زدگان هم‌چنان ادامه دارد.
سلیمی با بیان اینکه عملیات لکه‌گیری ادامه دارد، گفت: در حال لکه‌گیری مناطق هستیم. خوشبختانه اقلام آماده است و بارگیری شده و به محض اینکه برسد در مناطق آسیب‌دیده ارسال خواهد شد. در تلاش هستیم در سریع‌ترین زمان ممکن اقلام و چادرها را توزیع کنیم.
رئیس امداد و نجات هلال احمر با اشاره به جلسه شورای تامین شب گذشته گفت: استاندار کرمانشاه سه نماینده خود را به مناطق آسیب دیده فرستاده است. هم‌چنین ستادهای معین نیز تقسیم‌بندی شدند؛ باتوجه به هماهنگی‌های صورت گرفته امروز امدادرسانی بهتر خواهد بود و تفاوت نسبت به روزهای آتی احساس می‌شود.
سلیمی درباره تامین دارو گفت: در حال حاضر دارو در مناطق زلزله‌زده وجود دارد؛ اگر هم نیاز باشد به سرعت اعزام خواهد شد.مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top