ساخت فضای داخلی لوکس‌ترین هواپیمایی جهان با الهام از کلاس S  بنز (+عکس)

پرواز در دنیای پرتکنولوژی امروز پدیده‌ای پراسترس است و هنوز تعداد زیادی از مردم جهان از حرکت با وسایل پروازی ترس دارند. ترس از پرواز باعث می‌شود که بسیاری از مردم ثروتمند جهان در امر کسب و کار یا تجارتشان، از پروازهای واجب سر می‌زنند و حرکت روی زمین را ترجیح می‌دهند.
به گزارش گروه خودروی
عصر ایران
، توجیه ترس از پرواز، دستاویز خوبی برای لوکس‌ترین هواپیمایی جهان شده  شده است تا قسمت درجه یک خود را با الهام از کلاس S مرسدس بنز بسازد.
این در حالیست که خطوط هواپیمایی امارات در این راستا به خط تولید کلاس S بنز کمک می‌کنند. این همکاری از سال 2014 آغاز شده و شامل تمامی گزینه‌های رفاهی، خلاقیت‌ها و فناوری‌های داخلی می‌شود.
 طراحان فضای داخلی هواپیماهای امارت بسیار تحت تاثیر فضای داخلی مدل‌های کلاس S  قرار گرفتند و برآن شدند  تا قسمت درجه یک و لوکس خود را شبیه خودروهای  لاکچری بنز بسازند.
نتیجه نهایی در این روند ورود استانداردهای جدید به صنایع هوایی است که باعث افزایش راحتی و لاکچری بودن در هواپیما خواهد شد.
به عنوان مثال در کلاس S بنز شاهد سطح بزرگ و راحتی برای سرنشینان هستیم. این خودرو اولین محصول نقلیه جهان است که مانند بخش درجه یک هواپیما به سرنشینان یک فضای خصوص و اختصاصی ارائه می‌دهد.
یکی دیگر از امکانات این طراحی جدید، تماس ویدیویی است که ارتباط مسافران را با خدمه‌ی پرواز برقرار می‌کند. دما و میزان نور هم قابل‌تنظیم است که همگی در کلاس S بنز به نحوی کار رفته است.
تمامی این بخش‌ها آغاز یک همکاری جدید بین دو شرکت بزرگ محسوب می‌شود.  قرار است بقیه صندلی‌های معمول هواپیما نیز شبیه صندلی‌های مدرن و اسپورت خودروهای امروزی شود.مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top