پیکر مطهر شهید حبیب بدوی فردا در اهواز تشییع می‌شود - روز انلاین - Tasnim
با حضور مردم و خانواده شهدا
پیکر مطهر شهید حبیب بدوی فردا در اهواز تشییع می‌شود

شناسه خبر: 1574351
سرویس: استانها
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
با حضور خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان در اهواز تشییع می‌شود.
به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
اهواز
، یکی دیگر از رزمندگان اهوازی که در جبهه مقاومت حضور داشت و به دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) مشغول بود به شهادت رسید.
این رزمنده دلیر که شهید حبیب بدوی نام دارد از مدت‌ها پیش در سوریه حضور پیدا کرده بود و به نبرد با تکفیری‌ها پرداخت که پس از سال‌ها مجاهدت به آرزوی دیرینه‌اش یعنی شهادت در راه خدا رسید و عند ربهم یرزقون شد.
شهید حبیب بدوی از دوستان و همرزمان نزدیک شهید سعید سیاح‌طاهری از شهدای مدافع حرم خوزستان است که حالا در بهشت میهمان او شد.
پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان روز دوشنبه 22 آبان ماه به کشور انتقال یافت و در معراج شهدای تهران حضور داشت.
پس از انتقال پیکر شهید به کشور، خانواده شهید بدوی نیز با حضور در معراج شهدای تهران با این شهید مدافع حرم وداع کردند.
جمعی از مردم و خانواده‌های شهدا نیز در آیین وداع با شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان نیز حضور داشتند.
با استقبال اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا و رزمندگان اسلام پیکر پاک و مطهر شهید حبیب بدوی از معراج شهدای تهران به اهواز منتقل شد.
آیین استقبال از پیکر این شهید مدافع حرم در فرودگاه بین‌المللی اهواز انجام شد و مردم شهرهای مختلف خوزستان در کنار خانواده‌های شهدا، پیکر عزیز سرافراز خود را در برگرفتند.
پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان روز چهارشنبه 24 آبان ماه مقارن با 26 صفر سال 1439 هجری قمری ساعت 8 صبح با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، رزمندگان اسلام و دوستان و همرزمانش در اهواز و دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق(ع) تشییع می‌شود.
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از حسینیه ثارالله اهواز واقع در چهار راه آیت‌الله طالقانی آغاز می‌شود و همشهریان سردار شهید مجید سیلاوی و سردار شهید سید مهدی نجم‌السادات این دلیرمرد سپاه اسلام را بدرقه می‌کنند.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top