سرمربی سایپا گفت: این از قانون نانوشته فوتبال است که اگر گل نزنی گل می‌خوری. به نظر من این بازی را باید با اختلاف 5 گل می‌بردیم.
به گزارش تابناک ورزشی، علی دایی پس از تساوی تیمش مقابل تیم سپیدرود رشت در کنفرانس خبری بعد از بازی در خصوص بازی، گفت: تیم ما یکی از بهترین‌ نمایش‌هایش را انجام داد. نیمه اول بچه‌های ما حتی که یک موقعیت نصفه و نیمه را به تیم سپیدرود ندادند. موقعیت‌های خیلی خوبی را خلق کردیم ولی اسمش را نمی‌دانم چه بگذارم ما گل خوردیم و بازی مساوی شد. اینکه دقایق پایانی گل می‌خوریم به بازیکن ربطی ندارد جزو اتفاقات عجیب و غریب فوتبال است و نمی‌توان به کسی آن را ربطش داد.
دایی ادامه داد: خیلی شانس داشتیم که بتوانیم این بازی را با اختلاف 5 گل به پایان برسانیم. به نظر من حداقل باید با اختلاف 5 گل این بازی را تمام می‌کردیم. متاسفانه این اتفاق نیفتاد. نیمه دوم به غیر از 15 دقیقه اول بازی که سپیدرود بهتر از ما بازی کرد ما دوباره صاحب توپ و میدان شدیم. موقعیت‌های خیلی خوبی را خلق کردیم. ولی گل دقیقه 93 را نمی‌دانم اسمش را چه بگذارم و گلی خوردیم که برخلاف روند بازی بود.
وی افزود: گلی که امروز خوردیم توپی نبود که بازیکن من بخواهد آن را هند کند. صحنه خاصی نبود و توپ به زمین خورد و همان توپ به گل تبدیل شد. اینکه بگویید مثلا کار خاصی انجام دهند، کسی را دریبل بزنند یا اورلب انجام دهند و یا سانتر آنچنانی انجام دهند یا بازیکن من را کنار بزنند. این اتفاقات نیفتاد و اگر نگاه کنید آخر بازی هم ما صاحب توپ و میدان بودیم. ما اصلا عقب نکشیدیم ولی فوتبال است و اتفاق می‌افتد.
سرمربی تیم سایپا درخصوص داوری این بازی گفت: به ما گفتند درخصوص داوری هیچ صحبتی نکنیم و من دراین خصوص صحبتی نمی‌کنم. دایی در پایان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که گفته بود درخصوص کارشناسی بازی پرسپولیس و الاهلی هم صحبت کنید گفت: اصلا و ابدا من در این خصوص صحبت نمی‌کنم. مدیران به ما گفته‌اند صحبت نکن.مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top