سرپرست اورژانس کشور درباره حادثه سقوط تله‌کابین در رامسر اعلام کرد: طبق استعلام‌ گرفته شده، این حادثه تاکنون فوتی نداشته است و تنها ۷ نفرمصدوم شدند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، ساعاتی پیش علی محمد آزاد(فرماندار رامسر) خبر سقوط تله‌کابین و کشته شدن ۲ نفر بر اثر آن را تائید و ارائه اطلاعات تکمیلی را به زمان دیگری موکول کرد.
ساعتی بعد پیرحسین کولیوند(سرپرست اورژانس کشور) شایعه فوت دو نفر در این حادثه را تکذیب و اعلام کرد: طبق استعلام‌ گرفته شده، این حادثه تاکنون فوتی نداشته است و مصدومان آن به بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر منتقل شده‌اند.در اثر این حادثه ۷ نفرمصدوم شدند. آمبولانسهای پایگاه‌های اورژانس رامسر،کتالم،چابکسر و پایگاه‌های هلال احمر چابکسر و رضی محله به محل‌ حادثه اعزام شدند.
بر اساس این گزارش، فتحی؛  معاون عملیات امداد و نجات در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: تاکنون این حادثه 7 مصدوم در پی داشته است و اطلاعات مربوط به 2 فوتی در این حادثه در حال حاضر به مااعلام نشده است. بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم این خبر صحت نداشته باشد.
گفتنی است که رئیس بیمارستان رامسر نیز اعلام کرده است که این حادثه در ساعت 12:20 امروز رخ داده است که به محض اعلام، 4 امبولانس به منطقه اعزام شده و 7 مصدوم حادثه را به بیمارستان رامسر انتقال دادند.


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top