شکایت دو بازیکن سابق تیم استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا رسید و مسئولان AFC نیز با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال خواهان تعیین تکلیف در این باره شده اند.
به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که استقلالی ها امروز، روز پرالتهاب و عجیبی را پشت سر می گذراند یک نامه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، اوضاع را برای این تیم برآشفته تر کرد.
نامه اخیر AFC که امروز به دست استقلالی ها رسید در رابطه با بدهی دو بازیکن سابق این تیم یعنی آرش برهانی و میلاد فخرالدینی بود که شرایط را برای این تیم برهم زد. بازیکنانی که پیش از این تذکرات فراوانی را به مدیران استقلال داده بودند تا نسبت به تسویه حساب با خود اقدام کنند اما این اتفاق هرگز نیفتاد تا برهانی و فخرالدینی شکایت خود را تقدیم AFC کنند تا از بالاترین مرجع قضایی فوتبال در آسیا درخواست کمک کنند. اتفاقی که پیش از این نیز توسط آندو و کاوه رضایی افتاده بود و بدین ترتیب آبی پوش، وضعیت نامساعدی برای حضور در آسیا پیدا می کنند.
در طرف مقابل نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا از استقلالی ها  خواسته است تا هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف درباره بدهی های خود بپردازند و با توجه به مدت زمان کم باقی مانده تا روز پایانی تعیین شده توسط AFC، این انتظار می رود که از سوی آبی پوشان اتفاق خاصی نیفتاد تا همچنان آبی پوشان در انتظار رای های دیگر فیفا در رابطه با خود باشند.مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top