کاوه مدنی معاون سازمان محیط‌ زیست شد/ ایجاد معاونتی جدید در محیط‌زیست - محیط زیست - روز انلاین
تندرستی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶۱۷:۱۱کد خبر: 224582 سلامت نیوز: کاوه مدنی، استاد دانشگاه امپریال کالج لندن، با تغییر عنوان معاونت آموزش و پژوهش به معاونت بین الملل، نوآوری و مشارکت اجتماعیفرهنگی، معاون سازمان محیط زیست شد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، عیسی كلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خلال سخنانش در مراسم سی‌امین سالگرد پروتکل مونترال و روز جهانی ازن، از حضور کاوه مدنی در سازمان محیط زیست با عنوان معاون آموزشی فرهنگی اجتماعی و فناوری خبر داد.
کلانتری گفت: امیدواریم که با آمدن کاوه مدنی به معاونت آموزشی فرهنگی اجتماعی و فناوری محیط زیست و برنامه‌ای که ایشان خواهند داشت بتوانیم در آموزش محیط زیست موفق باشیم و ۸۰ میلیون محیط‌بان در کشور داشته باشیم چرا که سازمان با شش یا هفت هزار پرسنل از پس مشکلات عمیق محیط زیست این کشور بر نمی‌آید.کاوه مدنی در سال ۱۳۸۲ و در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران از دانشگاه تبریز فارغ‌التحصیل شد. وی پس از آن برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به کشور سوئد رفت و در سال ۱۳۸۴ در رشته منابع آب از دانشگاه لوند فارغ‌التحصیل شد. او در سال ۱۳۸۸ مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه کالیفرنیا، دیویس دریافت نمود. پس از آن دوره پسا دکترای خود را در رشته اقتصاد و سیاست محیط‌زیست در دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید گذرانده است.
وی در حال حاضر استاد تحلیل سامانه‌ها و سیاست در مرکز سیاست محیط زیست کالج سلطنتی لندن است. وی پیش از پیوستن به کالج سلطنتی لندن استادیار دانشگاه فلوریدای مرکزی (سنترال فلوریدا) بوده است. کاوه مدنی عضو شورای سردبیران نشریه علمی و پژوهشی مدیریت و برنامه‌ریزی منابع آب انجمن مهندسان عمران آمریکا و نشریه شهرها و جوامع پایدار انتشارات الزویر است. مدنی همچنین در اسفند ماه ۱۳۹۵ دبیر اولین کنفرانس بین‌المللی تغییر اقلیم ایران بود. بعد از رای نیاوردن حبیب الله بیطرف در مجلس دهم برای تصدی پست وزارت نیرو، کاوه مدنی به عنوان یکی‌ از گزینه‌های جوان و مورد حمایت فعالان آب و محیط زیست برای نشستن بر کرسی وزارت نیرو توسط برخعاونت تازه در سازمان محیط زیست/ #کاوه #مدنی از #کلانتری پست می‌گیرد.
کلانتری در سخنانش در مراسم لایه ازن از حضور کاوه مدنی در معاونت تازه‌ای با عنوان آموزشی فرهنگی اجتماعی و فناوری خبر داد.
کلانتری گفت: امیدواریم که با آمدن کاوه مدنی به معاونت آموزشی فرهنگی اجتماعی و فناوری محیط زیست و برنامه‌ای که ایشان خواهند داشت بتوانیم در آموزش محیط زیست موفق باشیم و ۸۰ میلیون محیط‌بان در کشور داشته باشیم چرا که سازمان با شش یا هفت هزار پرسنل از پس مشکلات عمیق محیط زیست این کشور بر نمی‌آید.20170917 17:11›
اشتراک گزاری:(ضروری)(ضروری)رئیس جدید سازمان نظام پزشکی چه اقداماتی را باید در اولویت کاری خود قرار دهد؟
>در صورتیکه تمایل به دریافت خبرنامه سلامت نیوز را دارید، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.شرط مهم سلامت یک جامعه توانمندی مردم در جستجو، دریافت و به کار گیری اطلاعات سلامت است، سلامت نیوز شریک سلامت جامعه ایرانی است. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تندرستی ( سلامت نیوز ) محفوظ می باشد.>
1.48709s, 18q


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top