شاید سامسونگ Galaxy Note 8 را با یک قاب رایگان عرضه کندسامسونگ معمولاً گوشی های پرچم دار خود را با یک قاب رایگان عرضه نمی کند اما این مسئله امسال ممکن است با تغییراتی رو به رو شود. گزارش جدیدی اخیراً از منابع کره ای می گوید که ممکن است سامسونگ گوشی گلکسی نوت ۸ را به همراه یک قاب رایگان عرضه کند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با
تک فارس
همراه باشید!

این قاب خیلی شکل و شمایل رویایی ای نخواهد داشت یا جنسی که از آن ساخته می شود خیلی کیفیت بالا نخواهد بود. گفته می شود که این قاب طراحی ساده و کیفیت متوسطی خواهد داشت و شبیه به قابی خواهد بود که سامسونگ با گوشی گلکسی نوت فن ادیشن روانه بازار کرد. از آنجایی که این قاب متحرک خواهد بود می توان طرح کلی گوشی را در عین اینکه از آن در برابر ضربه و خط و خش حفاظت می شود مشاهده نمود. طبق گزارشات سامسونگ ضخامت این قاب را تا جایی که می شود کم کرده است تا به طراحی کلی گوشی هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

بر طبق این گزارش قیمت این قاب بین ۲۰ تا ۳۰ هزار ووآن(۱۷ تا ۲۶ دلار) در صورتی که بخواهید آن را جدا خریداری کنید خواهد بود. این حرکت ممکن است که بر روی بازار فروشندگان لوازم جانبی برای گوشی های هوشمند نیز تاثیر بگذارد چرا که بسیاری بی شک به قابی که به همراه گوشی عرضه شده است اعتماد خواهند کرد. البته ممکن است سامسونگ این قاب را صرفاً در یک سری بازار خاص عرضه کند. طبق اخبار منتشره این قاب در نسخه های اروپایی، آمریکایی و یا نسخه مخصوص کشور روسیه عرضه نخواهد شد. نظر شما درباره این خبر چیست؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!
مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top