شناسایی ۳.۸ هزاری از بدهی ۸.۶ هزاری کاسپین/کشف دارایی‌ جدید توسط اطلاعات
شرکت ها
کد خبر: ۵۲۶۷۱
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۴/۲۷
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:
شناسایی ۳.۸ هزاری از بدهی ۸.۶ هزاری کاسپین/کشف دارایی‌ جدید توسط اطلاعات
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام شناسایی ۳.۸ هزار میلیارد تومان از بدهی ۸.۶ هزار میلیارد تومانی کاسپین ، از کشف دارایی های جدید ۵۰۰ میلیارد تومانی توسط وزارت اطلاعات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری
بورس پرس
، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه طرح دو فوریتی برای ساماندهی موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی پارلمان خبر داد و به تسنیم گفت: در صورت تصویب نهایی این طرح، موسسات مالی و اعتباری مشکل‌دار ذیل بانک‌های معتبر قرار می‌گیرند.
وی ادامه داد: در حال بررسی این طرح هستیم. در این طرح به دنبال تعیین تکلیف سپرده‌گذاران هستیم تا هرچه سریع‌تر مشکلات ایجاد شده، برطرف شود.
این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مردم نیز باید در نظام بانکی سپرده‌گذاری کنند، افزود: به دلیل اینکه برخی از مدیران موسسات مالی که امروز دچار مشکلات شده‌اند دارای سواد پولی و مالی نیستند برای سپرده‌گذاران مشکلات فراوانی ایجاد کرده‌اند.
زارع با اعلام اینکه بدهی موسسه مالی و اعتباری کاسپین حدود 8 هزار و 600 میلیارد تومان است، اضافه کرد: تاکنون 3 هزار و 800 میلیارد تومان از دارایی‌های این موسسه شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه اخیراً حدود 500 میلیارد از دارایی‌های جدید این موسسه مالی و اعتباری کشف شده، اظهار داشت: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در حال شناسایی اموال و املاک این موسسه مالی و اعتباری هستند تا از طریق فروش آنها مشکلات سپرده‌گذاران حل شود.
انتهای پیام


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top