۵ کنگ‌فوکار گیلانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند - روز انلاین
رئیس هیئت کنگ فو و هنرهای رزمی گیلان:
۵ کنگ‌فوکار گیلانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

شناسه خبر: 1467526
سرویس: استانها
۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
رئیس هیئت کنگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان گفت: در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی در سنندج، ۵ کنگ‌فوکار گیلانی به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.
مجید مهروانی در گفت‌و‌گو با
خبرنگار تسنیم
در
رشت
، اظهار داشت: در پایان مسابقات کنگ‌فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که به‌میزبانی سنندج برگزار شد، 5 کنگ‌فوکار گیلانی موفق به کسب سهمیه شرکت در اردو تیم ملی شدند.
وی با بیان اینکه در این دوره از رقابت‌ها سهیل رستمی، پیام مژدهی، فرزاد عظیمی و سعید صفری موفق به کسب مدال شدند گفت: شاهرخ فلکی به‌علت ارائه تکنیک خوب در این مسابقات با نظر دبیر فدراسیون و مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون در اردوی تیم ملی حاضر می‌شود.
رئیس هیئت کنگ‌فو و هنرهای رزمی استان گیلان با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی کنگ‌فو در راستای مسابقات آسیایی2017 به زودی برگزار می‌شود افزود: هیئت کنگ‌فو استان گیلان به‌دنبال کسب سهمیه میزبانی رقابت‌های کنگ فو آزاد قهرمانی کشور در چند ماه آینده است،
مهروانی عنوان داشت: هیئت کنگ‌فو استان به‌طور جدی پیگیر امور تیم بانوان گیلان است تا بانوان کنگ‌فوکار استان نیز بتوانند سکوها و رتبه‌های قهرمانی در مسابقات آینده به‌ویژه مسابقات نونهالان و نوجوانان قهرمانی کشور در شیراز را کسب کنند.
وی خاطرنشان کرد: استان گیلان از قهرمانان بزرگی مانند حسن عمویی و میرداوود موسوی برخوردار است و کمیته فنی هیئت کنگ‌فو گیلان به‌دنبال این است تا جایگاه اصلی خود در فدراسیون را به‌دست آورد و در میان سه هیئت اول کشور قرار گیرد.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top