یکی از شیرینی فروشی‌های شلوغ کرمان پلمب شد+تصاویر - روز انلاین
نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان:
یکی از شیرینی فروشی‌های شلوغ کرمان پلمب شد+تصاویر

شناسه خبر: 1467748
سرویس: استانها
۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
پازپرس شعبه پنجم و نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از پلمب یک واحد صنفی شیرینی فروشی شلوغ شهر کرمان به علت تهدید علیه بهداشت عمومی و عدم رعایت نکات بهداشتی خبر داد.
به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
کرمان
و
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان
،
حمید گرامی از پلمب یک واحد صنفی شیرینی فروشی شلوغ شهر کرمان به علت تهدید علیه بهداشت عمومی و عدم رعایت نکات بهداشتی خبر داد و اظهار داشت: در بازید شامگاه گذشته از اغذیه فروشی‌های سطح شهر کرمان، یک واحد رستوران غیرفعال، و به یک آشپزخانه و شیرینی‌فروشی دیگر 48 ساعت مهلت جهت رفع نواقص داده شد.
پازپرس شعبه پنجم و نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه در مجموع وضعیت بهداشتی اغذیه فروشی‌های کرمان مطلوب ارزیابی می‌شود، بیان کرد: شامگاه گذشته هیات عالی امنیت غذایی، متشکل از کارشناسان اداره بهداشت، دامپزشکی، پلیس اماکن و نماینده دادستانی از تعدادی واحد صنفی اغذیه فروشی سطح شهرکرمان بازدید به عمل آوردند.
به گزارش تسنیم، پیش از این دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از تشدید بازدیدهای سرزده هیات عالی امنیت غذایی و بهداشتی شهر کرمان در سال 96 خبر داده بود.
طرح ارتقای امنیت غذای در سال 1393 با هدف ایجاد امنیت غذایی و خوراکی برای شهروندان و از جهت وظیفه مدعی‌العموم توسط دادستانی کرمان برای اولین بار در کشور راه‌اندازی  گردیده است  و قضات و هیات عالی بصورت دائم مراکز عرضه غذایی را مورد بازدید سرزده و رصد قرار می‌دهند.
انتهای پیام/


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top