رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی، رئیس پیشنهادی هیأت امنای دانشگاه آزاد را به عنوان رئیس این دانشگاه تائید کند.

به گزارش
خبرنگار مهر
، دکتر علی‌اکبر ولایتی صبح امروز در جلسه هیأت امنا که به مناسبت آغاز به کار دکتر فرهاد رهبر برگزار شده بود، اظهار داشت: دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس پیشنهادی از سوی هیأت امنا به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده است؛ امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس پیشنهادی هیأت امنا را تائید کند.
وی با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از دستاوردهای مهم و ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: دکتر جاسبی، میرزاده و نوریان فعالیت‌های بسیار خوبی را در دانشگاه آزاد داشتند و برای توسعه این دانشگاه زحمات زیادی کشیده‌اند؛ این دانشگاه جزو چند دانشگاه اول دنیاست و خانواده‌ای را در کشور پیدا نمی‌کنیم که با این دانشگاه به لحاظی ارتباط نداشته باشد.
رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد افزود: این دانشگاه به امر رهبری تأسیس شد و در حال حاضر مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای به این دانشگاه دارند و انتظار از این دانشگاه این است که پاسخگوی نیازهای علم و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و دانش‌محور باشد.
ولایتی تصریح کرد: همه کسانی که طی این چند سال در دانشگاه آزاد فعالیت کرده‌اند، حق به گردن این دانشگاه دارند و جزو خانواده بزرگ این دانشگاه محسوب می‌شوند؛ این دانشگاه متعلق به همه مردم است، با پول مردم درست شده است و باید پاسخگوی مردم باشد.
وی اظهار داشت: جهت‌گیری‌مان توسعه دانش و فناوری است و بنا داریم که از تمام نیروهای دانشگاه، استفاده حداکثری را داشته باشیم. قرار نیست کسانی که سال‌ها در این دانشگاه زحمت کشیده‌اند، بی‌دلیل کنار گذاشته شوند. درب دانشگاه آزاد به روی همه ملت ایران باز است.
رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد در ادامه به رشته‌هایی که در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است، گفت: دانشگاه آزاد دارای رشته‌هایی است که در دانشگاه‌های دیگر وجود ندارد و یکی از برنامه‌های ما راه‌اندازی رشته‌های جدید در دانشگاه است.
ولایتی در پایان خاطرنشان کرد: امروز چون آغاز به کار دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد است، ترجیح دادیم که همگی با هم بیاییم البته برنامه گسترده معارفه‌ای در روز شنبه خواهیم داشت.

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی


Top